FAQ
 

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jak mogę zapłacić za zakupiony towar?

Zapłaty za zakupione artykuły można dokonać na trzy sposoby.

Przelewy24.pl – bezpieczna płatność elektroniczna. Dzięki usługom proponowanym przez Przelewy24zyskują Państwo komfort, iż płatność zostanie potwierdzona w najszybszy możliwy sposób, dzięki czemu zamówienie zostanie zrealizowane szybciej niż za potwierdzeniem tradycyjnego przelewu. Proponowane formy płatności są zabezpieczone w najwyższym stopniu, a Państwo zyskują pewność, że należność zawsze do nas dotrze.

Przelew zwykłypłatność tradycyjnym przelewem

Pobraniepłatność gotówką u kuriera przy odbiorze przesyłki. W przypadku wybrania tej formy płatności bezwzględnie wymagane jest potwierdzenie zamówienia poprzez kliknięcie linku wysłanego mailem po złożeniu zamówienia.

Czy mogę uzyskać fakturę VAT na zakupiony towar?

Na każdy sprzedawany przez nas towar możemy wystawić fakturę VAT. Na etapie składania zamówienia (podawania danych odbiorcy) należy zaznaczyć opcję 'firma' i wpisać numer NIP.

Czy mogę zwrócić zakupiony towar?

Oczywiście w ciągu 14 dni można dokonać zwrotu towaru bez podania przyczyny. W celu zwrotu towaru należy wejść w zakładkę zwroty/reklamacje i kierować się zawartymi tam wskazówkami.

Proszę nie wysyłać do nas paczek za pobraniem. Nie będziemy mogli ich odebrać. Pieniądze są zawsze zwracane na konto klienta.

Czy sprawdzę zawartość paczki przed uiszczeniem opłaty kurierowi?

Klient powinien sprawdzić przesyłkę przy kurierze po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki. W przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności / szkody który jest podstawą późniejszej reklamacji.

Czy podane na stronie ceny są aktualne i ostateczne?


Informacje na stronach internetowych sklepu, zarówno dotyczące dostępności produktów jak i ich cen, są codziennie uaktualniane. Tak więc wszystkie ceny widoczne na naszych stronach są aktualne i ostateczne. Sklep prowadzi również sprzedaż hurtową. W przypadku zainteresowania zakupem hurtowym prosimy o kontakt mailowy.


Chciałbym zapłacić przelewem za zamówiony towar, proszę o podanie numeru konta, na które mam przelać należność.

Za zamówiony towar należność należy wpłacać na konto:

mBank S.A.

II Oddział Korporacyjny Warszawa

Abc bazyl Sp. z o.o.

ul. Bazyliańska 6

03-203 Warszawa

Nr.rachunku: 41 1140 1977 0000 3025 5100 1001

W tytule płatności proszę podać imię nazwisko oraz numer zamówienia.Staramy się, aby Klient realizujący zakupy w naszym sklepie miał gwarancję bezpieczeństwa - zarówno w kwestii jakości towarów, jak i danych osobowych.
Wykorzystujemy najnowocześniejsze mechanizmy ochrony przekazywania i przechowywania danych osobowych, jakie są w tej chwili dostępne.

Paczki wysyłamy, jak tylko należność za zamówienie jest zaksięgowana na naszym koncie.

Sprzedajemy produkty wysokiej jakości. Dokładamy starań o wysoką jakość opisów produktowych i udzielamy dokładnych informacji odnośnie naszej oferty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl