Informacje

 

Sklep internetowy AGDPARTS.PL prowadzony jest przez:

 

ABC BAZYL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 

Ul. Bazyliańska 6

 

03-203 Warszawa

 

NIP: 5240202875

 

REGON: 002176460

 

Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000190736, o kapitale zakładowym w wysokości 50.000 złotych. 

 

Czas realizacji zamówienia


Czas realizacji zamówienia zależy od dostępności produktów na magazynie. Na karcie każdego z produktów podany jest orientacyjny czas wysyłki. Jeśli czas nie jest podany przyjmuje się że zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin. Przesyłki wysyłane są od poniedziałku do piątku za pośrednictwem firmy kurierskiej "DPD". Wysyłka następuje zawsze po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie. Jeśli jako forma płatności zostały wybrane szybkie płatności Przelewy24 wysyłka następuje po potwierdzeniu płatności przez partnera (Przelewy24)

Jesteście Państwo na bieżąco informowani e-mailem o zmianach statusu zamówienia. Obecny status zamówienia zarejestrowani klienci mogą sprawdzić również w panelu klienta po zalogowaniu się do systemu.

Dostępność produktów

Wszystkie oferowane przez nas produkty są dostępne w ofercie stałej. Jeśli w danej chwili nie posiadamy danego produktu na magazynie potrzebujemy od 2 do 7 dni na sprowadzenie go z magazynu centralnego lub od producenta.

 

Odbiory osobiste

 

Przy wybraniu opcji „odbiór osobisty” zamówienie można opłacić przelewem zwykłym jak i poprzez Przelewy24. Po złożeniu i opłaceniu zamówienia należy poczekać na e-mail od obsługi sklepu informujący o tym że zamówienie zostało dostarczone do punktu i jest gotowe do odbioru. Czas potrzebny na dostarczenie zamówienia do punktu odbioru to około 3 dni roboczych.

Prosimy zawsze przed przyjazdem do nas złożyć zamówienie poprzez stronę www.agdparts.pl  Ceny w punkcie są znacznie wyższe niż w sklepie internetowym.


Koszt dostawy

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej "siódemka". Informacja o koszcie dostawy wyświetlana jest w module 'koszyk sklepu' - z możliwością wyboru proponowanego wariantu.

koszt wysyłki przy przedpłacie - 14 zł

koszt wysyłki „za pobraniem”  -  20 zł

koszt wysyłki Paczkomaty 24/7 - 12 zł

Koszt wysyłki zawsze pozostaje ten sam. Waga oraz ilosć zamówionych produktów nie mają wpływu na koszt wysyłki.

Za zamówiony towar należność należy wpłacać na konto:

mBank S.A.

II Oddział Korporacyjny Warszawa

Abc bazyl Sp. z o.o.

ul. Bazyliańska 6

03-203 Warszawa

Nr.rachunku: 41 1140 1977 0000 3025 5100 1001

W tytule płatności proszę podać imię nazwisko oraz numer zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl