Płatności

   Staramy się by Klienci dokonujący u nas zakupu, mieli możliwość wybrania najdogodniejszej dla siebie formy płatności. Proponujemy cztery warianty.

Przelewy24 - Płatności realizowane za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl Wymiana informacji pomiędzy sklepem/serwisem oraz bramkami jest szyfrowana w oparciu o technologie SSL.

To, co wyróżnia serwis Przelewy24 od podobnych na rynku, to większa liczba i zakres udostępnionych Klientom metod płatności. Serwis oprócz obsługi kart płatniczych umożliwia Klientom dokonanie zapłaty poprzez przelew internetowy nie tylko z banków udostępniających mechanizmy on-line obsługi przelewów ale również pozostałych i przekazanie nam natychmiast potwierdzenia.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Przelew tradycyjny – Po złożeniu zamówienia otrzymujecie Państwo nr konta na które należy dokonać płatności. Przelew tradycyjny wydłuża realizację zamówienia o 1-2 dni ze względu na konieczność zaksięgowania wpłaty na koncie przed nadaniem przesyłki.

Za zamówiony towar należność należy wpłacać na konto:

mBank S.A.

II Oddział Korporacyjny Warszawa

Abc bazyl Sp. z o.o.

ul. Bazyliańska 6

03-203 Warszawa

Nr.rachunku: 41 1140 1977 0000 3025 5100 1001

W tytule płatności proszę podać imię nazwisko oraz numer zamówienia.

Pobranie – Płatność gotówką u kuriera doręczającego przesyłkę. Wysyłka za pobraniem możliwa jest dopiero po potwierdzeniu zamówienia poprzez kliknięcie linku wysłanego na adres e-mail podany w momencie składania zamówienia.

Odbiór osobisty – Zamówione produkty można również odebrać osobiście w siedzibie firmy w Warszawie na bródnie, ul. Bazyliańska 6. Zamówienie jest realizowane dopiero po opłaceniu poprzez przelew zwykły lub poprzez Przelewy24. Odbiór osobisty możliwy jest dopiero po otrzymaniu wiadomości e-mail że zamówienie jest gotowe do odbioru.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl